Новият собственик на Локо Пд Веселин Марешки дойде контузен на Лаута и не можа да вземе участие в мача между неговия Локомотив и Витоша Бистрица на Бойко Борисов.

Докато Министър-председателят загряваше за предстоящия мач, Марешки даваше първата си пресконференция като собственик на Локомотив и в нейния край обясни защо няма да вземе участие в мача. Той си е контузил единия крак при каране на водни ски и дори още е трябвало да е с гипс, но го е махнал по-рано заради идването му в Пловдив.

ВИДЕО и СНИМКИ: Бойко вкара от дузпа на Локо Пд, Марешки контузен, не играе при 2:2

източник: Gong.bg

Къде на шега, къде на истина премиерът Бойко Борисов за пореден път вкара гол от дузпа на Лаута. Той дори прогнозира преди мача, че отново ще се разпише, защото на времето се е учил от легендата Христо Бонев. Бойко обяви намеренията си пред част от публиката, изпълнила централния сектор.

Емил Велев изведе Локомотив с капитанската лента и с фланелка на Тасио, който вече е в ЦСКА. Христо Спасов даде предимство за Локомотив, а Витоша изравни.

Бойко Борисов по традиция вкара от дузпа за 2:1 за тима от Бистрица, като при този резултат приключи полувремето. На въпрос към Борисов дали по-новина нямаше да е, ако той изпусне дузпа, премиерът отговори шеговито, че няма да се прави на Станишев и да пропуска...

Христо Златински оформи, с хубав шут, крайното 2:2.