В много нервен мач с три червени картона Локомотив Мездра победи младежкия национален отбор на Сиера Леоне с 3:1 в среща от Група А на турнира Албена Къп 2010.

Още в шестата минута с гол от 35 метра Мохамед Мансари откри резултата за африканския тим, който стоически удържа студа по време на престоя си в България.

Оттук нататък момчетата на Войн Войнов взеха мача изцяло в свои ръце и при меле след изпълнение на фаул Димитър Петков изравни за 1:1 в 25-ата минута.

В 62-ата с много хубав удар отляво Анатоли Тодоров направи резултата на 2:1 в полза на Локо Мездра.

Непосредствено след гола треньорът на африканците Камара бе изгонен от рефера Димчо Радев за пореден протест срещу негово решение.

В 70-ата Анатоли Тодоров бе фаулиран грубо от Ба, при което българинът посегна да ритне без топка африканеца в главата и Димчо Радев ги изпрати двамата под душовете. В 81-ата и защитникът Абаз Камара бе изгонен след втори жълт картон.

Четири минути преди края Локомотив стигна до крайното 3:1 след хубав удар под гредата на Цветан Зарев.

В последния мач от другата Група Б Берое победи с 1:0 младежкия национален отбор на България с 1:0 с гол на Дончо Атанасов в шестата минута.

Финалът на турнира ще се играе в неделя в Албена, а в него ще се срещнат Локомотив Мездра и Монтана