
Нападателят на Славия Тодор Колев заяви, че към него има две-три сериозни оферти и той смята, че няма да остане при „белите”.
„Има две-три сериозни оферти и ако не се разберем ще остана в Славия. Но, на този етап смятам, че няма да остана”, разкри нападателят.
„Интересът е от две държави. Играх през цялото време като дефанзивен халф и вкарах един гол, но отборът бе много слаб, тъй като бяха продадени много футболисти и имаше нов треньор”, добави Колев.
„С Вили Вуцов се познаваме от много години. Работили сме 3-4 години заедно. Нормално е треньорът да бъде сменен, когато отборът не върви и няма резултати”, сподели футболистът на Славия.
„Аз мисля, че не подхожда на отбор като Славия да завършва на девето място. Вили Вуцов може да мотивира съставът на 100%”, каза още Тодор Колев.