Футболистът на Левски Дарко Тасевски остана през всичките 90 минути в приятелската среща между съставите на Македония и Сърбия.

Срещата завърши при резултат 1:1, а играчът на Славия Славчо Георгиевски записа едно полувреме за своя тим, като в същото време Мирослав Джукич направи своя дебют начело на сръбския национален отбор, който бе назначен на поста в края на декември.

Резултатът бе открит малко преди двата отбора да се оттеглят на почивка. В 43-та минута Данко Лазович откри за състава на Сърбия след чудесна асистенция на Никола Жигич.

Футболистите на Македония обаче стигнаха до равенството в 58-та минута чрез Николче Новески, който преодоля резервния страж - Дамир Кахриман, въпреки че преди това изпуснаха още няколко положения.