Отборът на Локомотив Мездра загуби с 0:1 от Локомотив София в контролна среща, която се игра на стадион "Локомотив".

Столичният тим бе активен, но с непростими пропуски се отчетоха Митев и Дафчев.

За тима от Мездра пък не игра нападателят Борислав Хазуров, който се готвеше на облекчен режим.

Още в първата минута на мача Димитър Петков получи топката в наказателното поле на гостите, но ударът му бе слаб и Галев улови без проблеми.

В 28-та минута след комбинация между Камбуров и Караджинов топката стигна до Данаил Митев, който с техничен изстрел в десния ъгъл откри резултата.

Отборът на Локомотив (София) продължи да натиска и през втората част, а в 52-ата минута след центриране от корнер, Горанов стреля с глава в ръцете на Георгиев.

Десетина минути по-късно Анатоли Тодоров изпълни по страхотен начин пряк свободен удар, но топката мина на сантиметри покрай пазената от Левашки врата.

В 79-ата минута Анатоли Тодоров центрира към точката за изпълнение на дузпи, но ударът на Петков излезе в аут.