Спартак Вн ще играе финал на турнира „Калиакра Каварна Албена Къп”. Възпитаниците на Мирослав Миронов победиха с 1:0 съперника си от Раднички Ниш, което се оказа достатъчно, за да си осигурят място на финала. В първия си мач в групата "соколите" победиха състава на Дунарея с 2:0.

Спартак доминирише през по-голяма част от игровото време, но с пропуски се отличиха Найденов, Баба и Боби Георгиев. В 54-ата минута резултатът бе открит от Велимир Иванович с прецизен удар от границата на наказателното поле, когато сърбинът намери горния ляв ъгал на вратата на Трайлович. Македонците също имаха своите шансове, но Генко Славов бе последна преграда след ударите на Миленович и Радулович.

Съставът на Спартак (Варна):Арнаудов, Арангелов, Маринов, Каптиев, Кунчев, Георгиев, Иванович, Ортега, Баба, Найденов, Джукич (Славов, Филипов, Дяков, Илиев)

В другата среща Дунав и Дунарея завършиха наравно 0:0.