Спартак Пд разби Марек в контролна среща играна днес. Момчетата на Марин Бакалов спечелиха с 4:1, като тотално надиграха дупничани.

Първото попадение в мача бе дело на Иван Караманов в 15-ата минута след пас на Евгени Курдов. Малко по-късно и Курдов се записа сред голмайсторите, преди отново Караманов след самостоятелен рейд на направи резултата класически.

През второто полувреме Ивайло Димитров с воле вкара и четвъртия гол в мрежата на Марек преди реферът да свири дузпа за дупничани, превърната в гол от Еньо Кръстовчев. Футболистите на Марек се изнервиха от негативния резултат и заиграха грубо срещу противника си, което доведе до два червени картона и до двама контузени футболисти на Спартак.

Въпреки изгонените футболисти Марек завърши мача с 11 човека, тъй като на местата на отстранените влязоха нови играчи.