Пореден червен картон получи полузащитникът на Спартак Вн Велимир Иванович, този път в контролата срещу Аксаково, спечелена от “соколите” с поразяващото 9-0 като гости.

Иванович бе изгонен в 25-тата минута, както и съперникът му от Аксаково Реджеб. Двамата обаче отново влязоха в игра през втората част.

4 гола в този двубой отбеляза Бойко Величков. Той ги реализира в противниковата врата само за 26 минути.

Другият нападател на Спартак Владислав Мирчев реализира хеттрик, като затова му бяха необходими 30 минути.

Величков и Мирчев заформиха тази голова фиеста през втората част. Другите две попадения бяха отбелязани през първото полувреме, дело на Воденичаров и Найденов