Спартак Варна и Несебър завършиха наравно 1:1 в контрола играна в курортен комплекс Албена. Футболистите на Несебър откриха резултата в 40-та минута, когато Банов излезе сам срещу вратаря Генко Славов и шутира. Стражът изби удара, но топката отново попадна в нападателя, който с пас надясно намери непокрития Петър Колев, реализирал за 1:0.

Само три минути бяха необходими на „соколите” да върнат инкасираното попадение. Точен в 43-та минута от пряк свободен удар бе Младен Стоев – Маджо.

Спартак имаше териториално превъзходство в срещата, но то не бе материализирано. Ще се запомни ударът в гредата от пряк свободен удар на Стоев в 59-та минута. След края на срещата наставникът на Спартак Георги Иванов – Геша заяви, че сръбският защитник Марко Палавестрич засега остава в отбора. Той разкри, че утре към състава очаква да се присъедини опитен защитник от българското първенство.