Отборът на Локомотив София победи 2:0 Малеш Микрево, в контролна среща, която се игра в село Дамяница. И двата гола за столичани бяха дело на Младен Стоев, реализирани през първото полувреме на срещата.

Старши треньорът на Локомотив заложи на следния стартов състав Михайлов, Пеев, Стоев, Манчев, П.Петков, Манолов, Юли Петков, М.Димитров, Бранеков, Велков и Гаров. На почивката в игра се появиха Коев, Добрев и Атанасов, а в последствие наставникът смени почти целия състав и пусна още Милчев, Върбанов, Св.Петров, Велев, Величков и Павлов.

Първият гол в мача падна в 33-та минута След много добра комбинация между Даниел Пеев и Младен Стоев, вторият се възползва от извеждащия пас и под плонжа на вратаря на Малеш откри резултата.

Само шест минути по-късно резултатът набъбна на 2:0. Младен Стоев успя да открадне топката пред наказателното поле на Малеш Микрево, напредна самостоятелно, копна топката и с елегантен техничен удар, който испанците наричат "с вазелин", вкара втория си гол.

СНИМКИ: Локо Сф победи Малеш с два гола на Младен Стоев

източник: Gong.bg

На полувремето кметът на село на Дамяница и президентът на местния Локомотив Атанас Ангелов валира с личния си джип, за който бе закачен валяк терена.

През второто полувреме, заради направените множество смени, играта се накъса, а положенията пред двете врати драстично намаляха. В 62-та минута Павел Петков пропуна две положения едно след друго. Най-напред вратарят Димитров парира с крак удара му от наказателното поле, при следващата атака, от добра позиция, Петков стреля, но този път над вратата.