Локомотив Пловдив победи с 2:1 руския Луч-Енергия Владивосток в приятелска среща, играна в Турция.

СНИМКИ: Локо Пд би Луч-Енергия, уникален дебют за Караджов

източник: снимки: Gong.bg, Валентин Грънчаров, Турция

Дебют за смърфовете направи бившият вратар на ЦСКА Иван Караджов, който демонстрира изключително силна игра в двубоя, а титуляр бе и дошлият на проби централен нападател Тернанд Бакубула.

В 35-ата минута Илиян Йорданов даде преднина на Локомотив Пловдив. Йордан Тодоров центрира отдясно, Йорданов засече добре и вкара за 1:0.

Тимът от втората по сила руска лига пък изравни в 55-ата минута, когато резервата Ушанин се разписа с далечен изстрел.

Успехът на Локо Пловдив донесе Любо Цеков четвърт час преди края. В 75-ата минута резервата Цеков вкара с глава за 2:1 след центриране от фаул на влезлия току-що Маламов.

Контролата Локомотив Пловдив – Луч-Енергия бе изгледана от спортно-техническиящаб на Лудогорец Разград, който е съперник на черно-белите в първия пролетен кръг на А група.

СЪСТАВИТЕ И РАЗВИТИЕ НА МАЧА МИНУТА ПО МИНУТА ТУК!