Левски завърши 0:0 срещу чешкия Словачко в контролна среща, която се игра в базата на „сините“ в Линдабрун. Това е втори пореден мач, в който Левски не може да вкара гол, след като и проверката с Амкар Перм завърши при резултат 0:0.

В 23-та минута Младенов направи хубав пробив, след което подаде към Йовов, който стреля, но топката бе избита пред гол линията от защитник на Словачко.

Словачко можеше да поведе в резултата в 36-та минута, когато Дошек получи топката в наказателното поле на Левски и стреля, но Митрев плонжира и успя да избие топката в корнер.

Даниел Младенов стреля отдалеч по диагонала в 39-та минута, но топката излезе в аут.

Най-чистото положение в срещата за Левски изпусна Грийн в 55-та минута, когато холандецът стреля с глава, но топката срещна десния стълб на вратата на Филипко.

Шведският защитник, който е на проби в Левски Ларс Рисп показа, че има качества в контролата със Словачко. В 61-та минута Митрев не излезе много разчетено и Дошек стреля с глава към опразнената врата, но Рисп изчисти с глава в гредата и спаси сигурен гол.

Последната контрола на Левски по време на лагера на „сините“ в Линдабрун е на 19 юли срещу Ашдод.