Отборът на Левски завърши направи равенство 1:1 с Монтана в контролна среща, която се игра в Правец. „Сините“ изоставаха с 0:1 след първото полувреме, след като Монтана поведе с гол в 34-ата минута, след грешка на Стефан Велев в средата на терена. Петър Лазаров получи топката и излезе сам срещу вратаря на Левски, след което вкара с удар покрай Пламен Илиев.

Левски изравни в 59-ата минута. Отличен пробив на Радослав Димитров по дясното крило завърши с хубаво центриране. Стефан Велев засече топката от въздуха, от границата на наказателното поле и я прати в долния ляв ъгъл на вратата на Монтана.

Първата добра възможност за Левски бе в 17-ата минута. Божинов влезе в наказателното поле, подаде успоредно към Домовчийски, който се размина с топката и пропусна. Малко преди това Валери Божинов стреля от малък ъгъл право в ръцете на вратаря Христо Иванов.

В началото на второто полувреме Монтана имаше нов шанс. Топката бе центрирана в наказателното поле на Левски. Сергей Георгиев стреля с глава в страни от вратата на Пламен Илиев.

Левски

източник: Gong.bg, Георги Димитров

След 50-ата минута Левски натисна съперника си. Първо Мисяк получи топката в наказателното поле, но пасът му към Божинов и Домовчийски бе неточен. А няколко минута по-късно удар от границата на наказателното поле на Валери Домовчийски попадна в ръцете на вратаря Ивайло Василев.

В 74-ата минута Валери Домовчийски проби по лявото крило. Нападателят влезе в наказателното поле и върна топката към Краев. Младокът стреля, а топката се отби в защитник и излезе в ъглов удар.

Левски

Левски: Пламен Илиев /Любенов/, Мики Орачев /Галин Ташев/, Пламен Димов, Борислав Стойчев, Радослав Димитров, Стефан Велев, Роман Прохазка /Балтанов/, Владислав Мисяк, Радослав Цонев /Божидар Краев/, Валери Божинов /Илия Димитров/, Валери Домовчийски

Монтана: Христо Иванов, Раиф Мурадов, Асен Георгиев, Ангел Рахов, Георги Пейчев, Янко Ангелов, Християн Попов, Юлиан Ненов, Владимир Мичев, Петър Лазаров, Александър Киров