Бившият нападател на ЦСКА Григор Долапчиев вкара първия си гол с фланелката на Хасково. Той стори това при равенството 1:1 с грузинския Сабуртало в Турклер.

Хасково

източник: Gong.bg

Грузинците поведоха в резултата в 25-ата минута с гол на Караишвили. Григор Долапчиев изравни за Хасково в 69-ата минута. Възпитаниците на Емикл Велев обаче изпуснаха своя съперник, след като бе отменен гол заради засада, а отделно Ошобе и Долапчиев удариха на два пъти гредите на грузинския отбор.

Хасково

Григор Долапчиев игра през есента като преотстъпен в македонския Хоризонт Турново и дойде след Нова година в Хасково.

Това бе трета контрола за тази седмица за последния в А група. Преди това Хасково загуби с 1:3 от Металург Донецк и направи 1:1 с руския втородивизионен Газовит.

Следващата проверка за отбора е на 8 февруари с казахстанския Кайсар.

Стефан Дамянов, специален пратеник на Gong.bg в Алания със съдействието на „Евима футбол“