След като Локо Пд загуби от Любимец с 0:1 в мач от турнира за Купата на Сандански, собственикът на тима Константин Динев реши да организира реванш, като се срещнат двата щаба, предвождани от президентите на двата отбора.

Двата тима изиграха две полувремена по 20 минути, но след като резултатът бе равен – 6:6 се стигна и до продължения. В началото на първото треньорският щаб на Любимец успя на бързо да вкара гол във вратата на Локо Пд, но „черно-белите” набързо успяха да обърнат резултата до 8:7 в полза на Динев и компания.

В последните секунди на срещата защитата на „смърфовете“ направи много елементарна грешка, която позволи на двама от отбора на Любимец да излязат очи в очи със стража и без да се колебаят да изравнят.

За Локомотив головете вкараха Константин Динев, Емил Велев, Пламен Нягин, 4 гола на Апостол Костадинов и един гол на колегата Филип Петрунов.

СНИМКИ: Голове на Коко Динев и Емил Велев не помогнаха Локо Пд да бие Любимец

източник: Gong.bg, Валентин Грънчаров