Саша Симонович не взе участие в първата контрола на Славия за годината. Старши треньорът Альоша Андонов призна, че той има оферта от чужбина и най-вероятно няма да играе при „белите” през пролетта. Славия победи Пирин Бл с 3:1, а домакините играха без смяна през целия мач.

Резултатът откри Тодор Колев в 16-тата минута от дузпа. Македонецът Драги Коцев изравни три минути по-късно, но това не трая дълго. Петър Кюмюрджиев вкара втори гол за Славия в 21-та минута, а крайния резултат оформи Илия Илиев в 31-та минута.

Ето и стартовите състави на двата отбора:

Славия: Емил Петров, Иванов, Петков, Кюмюрджиев, Джамбазов, Стойков, Мечечиев, Павлов, Илиев, Николай Петров, Колев;

Пирин: Иваников, Бодуров, Витанов, Коемджиев, Георгиевв, Стоев, Дяков, Стойчев, Коцев, Марков;