Славия победи Рилски спортист с 2:0 в контролна среща, която се игра на едно от игрищата в Агия Напа. „Белите” поведоха с 1:0 след гол в 10-та минута на Воденичаров. В 25-та Фидел уцели дясната греда на вратата на Амбарцумян след удар с глава. В началото на вторите 30 минути влезлият като резерва Славчо Георгиевски след центриране от ъглов удар с глава отбеляза второто попадение в срещата и оформи крайния резултат в мача 2:0.

Славия започна мача с: Амбарцумян, Кюмурджиев, Павлов, Джамбазов, Калчоков, Георгиев, Рангелов, Дюлгеров, Орлинов, Керчев и Воденичаров.

Рилски спортист стартира с: Бело, Пътников, Крум Крумов, Гюлеметов, Иванов, Аджов, Мамаду, Виденов, Фидел, Колев и Пламен Крумов.

Българският треньор в Кипър Ангел Колев гледа проверката между двата български отбора.