Дублиращият отбор на Славия победи Ботев Пловдив с 2:1 в мач от дублиращата група.

За отбора на Славия участие взеха само двама футболисти от представителния тим - Радослав Рангелов и Джунейт Яшар, докато треньорът на канарчетата бе заложил на футболистите, които до пристигането на италианците играеха за първия състав. В тима на Ботев имаше само един италианец – Марко Ди Поло.

Резултатът бе открит в 23-ата минута, след като Яшар реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Рангелов. Така завърши и първото полувреме. След почивката Славия вкара ново попадение чрез Галиян Гонев. Две минути по-късно пловдивчаните стигнаха до почетния си гол, дело на Йордан Етов.

Въпреки че белите играха с юношите си старша възраст, те стояха по-добре на терена и опасностите бяха предимно пред вратата на Ботев. Двубоят бе изгледан от старши треньора на мъжкия тим на Славия Велислав Вуцов.