Отборът на Славия загуби с 1:2 от руския Терек Грозни в контрола, която се игра в турския курорт Анталия. Освен със странните отсъждания на главния рефер, мачът ще се запомни и с 12-минутното продължение на двубоя. Според информация, публикувана в официалния сайт на руснаците, който проследи на живо двубоя, съдията е отсъдил дузпа в полза на Терек, която впоследствие отменя. Вторият гол за Терек също е от 11-метров наказателен удар.

Руснаците откриха чрез бразилеца Адилсон, който бе точен след центриране от корнер. Славия изравни след далечен удар, а победният гол за Терек дойде минута преди края на редовните 90 минути след удар от бялата точка.

Контролата между Терек и Славия бе организирана от фирмата, която организира лагера на ЦСКА и забрани на журналистите да снимат приятелските мачове на „червените“.