Славия загуби с 0:1 контролата с чешкия Бърно, шести във временното класиране на местната Гамбринус лига. Едиснственият гол вкара Врана в 20-тата минута на мача, след като белите бяха спрели в очакване на съдийски сигналк за фаул в аталка. Реферът призна гола и това предизвика кратко прекъсвене на мача, защото Венци Стефанов влезе на терена и дълго оспорва решението на рефера.

Белите имаха няколко положения за гол, а кулминацията на пропуските бе дузпа, която Тодор Колев не успя да вкара в 78-та минута. Наказателният удар бе отсъден за нарушение срещу особено активния в мача Илия Илиев.

Стойков и Илиев уцелиха гредите, а  в последната минута резервата Стефанов се засуети и не отбеляза от непосредствена близост.

Интересен момент в двубоя бе и изгонването на Джамбазов в 23-тата минута. Бранителят дълго не искаше да напусне терена,  а Венци Стефанов отново влезе на терена. В крайна сметка двамата треньори и съдията се съгласиха отстранения футболист да бъде заменен.

Славия – Бърно 0:1