Отборът на Славия завърши наравно с Криля Советов в контролна среща, която се игра в Русия. Двубоят приключи при резултат 1:1 пред около 9000 зрители на стадион "Металург" в Самара.

Руснаците отбелязаха първия гол в самия край на първото полувреме след неразбирателство в бялата отбрана, позволила топката да мине покрай двама защитници от ляво, Владимир Прионов пусна топката под плонжа на Стефано Кунчев за 1:0. В 48 минута Радослав Димитров изравни, след като получи топката в наказателното поле бе останал непокрит и вкара за 1:1.

Развитие на двубоя:

5 мин. Георги Христов се засуети и не успя да стреля към вратата от удобна позиция

10 мин. Евгени Савин изскочи сам срещу Стефано Кунчев вратарят спаси с гърди

15 мин. Центриране на Юруков от корнер Радослав Димитров бе оставен непокрит в малкият пеналт но не успя да вкара.

17 мин. Юруков пробва шут от границата на наказателното поле топката премина на сантиметри над горната греда.

26 мин. Радослав Димитров пробва нов далечен удар в последния момент футболист на домакините изби в корнер.

28 мин. Силен шут на Савин Кунчев плонжира парира топката но след това Елисев я вкара в българската врата. Попадението не бе зачетено заради фаул срещу вратаря.

30 мин. Прекрасно спасяване на Стефано Кунчев с една ръка след шут на Савин от точката на дузпата.

35 мин. Жълт картон за Юруков за разкарване на топката

44 мин. Владимир Прионов се възползва от неразбирателство в бялата отбрана и мушна топката под плонжа на Кунчев за 1:0.

45 мин. Смяна - Кунчев излиза на негово място Емил Петров

48 мин. Радослав Димитров изравни, след като получи топката в наказателното поле бе останал непокрит и вкара за 1:1.

56 мин.Смяна - Радослав - Иван Коконов

65 мин. Смяна - Юруков – Спас Георгиев

74 мин. Смяна - Генев – Кирил Огнянов

75 мин. Радослав Димитров отново се връща в игра, заменяйки Радослав Василев

81 мин. Смяна - Генев се връща в игра, заменяйки Атанас Дреновички

84 мин. Бобер получава втори жълт картон за груб фал

85 мин. уникален пропуск на Шалаев, който надбяга двама защитници на Славия след добра контра атака на руснаците стреля от наказателното поле по земя но топката излезе в аут, покрай лявата греда на Емил Петров.

Славия: Кунчев, Молдованов, Генев, Филипов, Дренов.ички, Пеев(к), Юруков, Димитров, Иванов, Христов, Василев.