Славия загуби с 1:2 от гръцкия първодивизионен Аполон Каламария при повторния дебют на Здравко Лазаров с бялата фланелка.

След няколко интересни положения през първата част Димитър Воденичаров от пряк свободен удар уцели напречната греда в 33-тата минута.

В 57-мата минута след разбъркване след ъглов удар, защитата на Славия не се ориентира добре. Уелингтон Гонсалес е най-съобразителен в наказателното поле и отбеляза за гърците.

В 63-тата минута в игра за Славия за първи път след като се завърна от Турция влезе Здравко Лазаров.

Въпреки наличието на Електричката в състава си белите допуснаха втори гол, след като Каралиопулос изпълни добре пряк свободен удар от дъгата на наказателно поле и прониза Амбарцунян.

Стевица Кузмановски пусна в игра още Мартин Керчев, Елтон и Ортега, които значителното подобриха играта на Славия в нападение. Белите успяха да намалят резултат след изстрел на резервата Мартин Керчев, който от 30 метра прати топката в горния десен ъгъл на Ковач.

В продължението на двубоя Ортега имаше шанс да изравни резултата, но ударът му с глава бе слаб и вратарят на гърците улови.
Аполон се класира за финала на турнира Плейстейшън, докато Славия ще играе за третото място. Вторият полуфиналист ще определят ЦСКА и Борац Чачак.

Стартови състав:

Славия: 1. Амбарцумян, 3. Кюмюрджиев, 6. Георгиев, 5. Кавдански, 27. Лукашинович, 26. Ив. Симеонов (69 – 17. Керчев ), 16. Дюлгеров, 18. Петров (46 - 10. Симонович), 20. Орлинов (82 – 22. Елтон), 19. Воденичаров (63 – 9. Лазаров), 15. Христов (78 – 11. Ортега)

Аполон Каламария: 1. Ковач, 6. Фитанидис, 8. Пападопулос, 19. Саракацонос, 2. Галанопулос, 4. Самуилидис (46 – 22. Кирикадис), 11. Гонсалес, 10. Фавали (46 – 7. Караманлис), 17. Лазаридис (46 – 9. Ланарис), 20. Буши, 12. Силла (63 – 18. Каралиопулос)