Славия загуби последната си контрола в Анталия от сръбския ОФК Београд с 1:2 в мач с много грубости и неадекватни отсъждания на турския съдия, който ръководи срещата.

Бразилецът Алберони е в болница със счупен нос и комоцио след сблъсък със съперник в 17-та минута. Президентът на „белите” Венцислав Стефанов и наставникът Вили Вуцов пък влязоха на терена и поискаха обяснения от местния рефер в началото на второто полувреме, когато той не отсъди очевидно нарушение срещу Николай Петров в наказателното поле.

Славия откри резултата в 32-та минута, когато Жуниньо центрира и новото попълнение Петър Димитров с плътен удар откри резултата. Сърбите обърнаха двубоя в заключителните минути. Симич изравни в 81-минута, а Попович вкара победното попадение за ОФК Београд в 85-та минута на мача.