Двубоят бе белязан от редица съдийски пропуски на бригадата, водена от главния рефер Антон Генов. На два-три пъти страничните арбитри сбъркаха и свиреха несъщестуващи засади в ущърб и на домакините и на гостите. Антон Генов пък спести чист втори жълт и съответно червен картон на Мартин Кавдански през втората част.
С много добри изяви се отличи стражът на „белите” Райс Мболи, който бе с основна заслуга за постигната точка за отбора на Велислав Вуцов.
През първото полувреме, Славия държеше повече топката, а играчите на Драгомир Окука разчитаха на контри в лицето на бързите Мартин Камбуров и Зоран Балдовалиев. Двамата имаха няколко възможности да открият резултата, но отличните изяви на Мболи им попречиха.През втората част картината на терена се промени и „железничарите” оказаха натиск върху своя противник. Въпреки това, локомотивци не успяха да се възползват от него и не съумяха да вкарат.
В края на мача пък, Александър Младенов бе повален от Георги Марков в наказателно поле, като останаха силни съмнения за дузпа в полза на домакините. Антон Генов обаче остана безмълвен. В крайна сметка, двубоят завърши при резултат 0:0.
След хикса, Славия зае 9-то място с актив от 15 точки. Локомотив София пък е на 4-та позиция с 21 точки.
Коментирай