Отборите на Спартак Варна и Вихрен не успяха да излъчат победител в мача от 25-я кръг на А футболна група, който се игра при закрити врати.

Домакините изтърпяха наказанието на Дисциплинарната комисия към БФС за два мача без публика, както и 3 000 лева глоба. Причина за санкцията са хвърлените предмети с последствие - ударено служебно лице – охранител, по време на гостуването на варненци на Берое в мач от 23-я кръг на шампионата.

Двата тима завършиха 0:0 в изключително скучен мач, без големи футболни достойнства.

Единствената атракция в срещата бяха 5 гълъба, които на два пъти кацаха на терена, при това по време на игра.

Още в началото на първото полувреме домакините имаха претенции за дузпа, тъй като според тях футболист на Вихрен е играл с ръка в наказателното поле на варненци. Съдията обаче не отсъди 11-метров наказателен удар.

През втората част отборите си размениха по няколко удара към вратите, но без сериозни заплахи и голове.

След равенството гостите от Вихрен заемат 11-то място във временното класиране, докато Спартак Варна е на 13-то с 27 точки и три повече от Рилски спортист, който спечели домакинството си с 3:1 на Черноморец Бс–Сф.