Нападателят на Левски Сьорд Арс, който премина под наем в Коняспор, дебютира за новия си тим по впечатляващ начин. Играчът реализира хеттрик за турския си клуб при равенството 3:3 с Адана Демирспор в мач от 21-я кръг на второто ниво в местния футбол.

Домакините от Коняспор откриха резултата с попадение на Сьорд Арс, който се разписа за първи път в 19-та минута. Отборът на холандеца обаче остана с човек по-малко в 63-та минута, когато Акин получи червен картон. Последва и изравнително попадение за 1:1.

Малко по-късно Сьорд Арс успя да демонстрира нивото си още два пъти – с голове в 67-та и 78-та минути, като направи резултата 3:1. Коняспор обаче не успя да задържи преднината си и срещата приключи при резултат 3:3.

Тимът на Коняспор заема 12-о място с 26 точки в актива си, докато Адана Демирспор е на 4-а позиция с 34 пункта.