Нападателят на Левски - Сьорд Арс, игра 69 минути за китайския футболен клуб Тянцзин Теда, който спечели с 1:0 срещу Лиаонинг в мач от 26-ия кръг на местното първенство.

Холандецът, който е преотстъпен в китайския отбор до края на календарната година, не успя да отбележи 14-ия си гол за сезона и с това остана на четвърто място в класацията на реализаторите само четири кръга преди края на първенството. Попадението за Тянцзин беше дело на влезлия на негово място сърбин Владимир Йованович, който вкара от дузпа в 79-та минута.

Победата изкачи Тянцзин на шесто място в класирането, но отборът изостава само на три точки от третата позиция. Лидер е Гуанджоу, който има 16 точки повече от отбора на Арс.