Дублиращият отбор на Литекс и шампион в групата постигна поредната си победа в първенството на вторите отбори. Момчетата на Петко Петков удариха 2:1 Берое в Стара Загора.

Димитър Георгиев отбеляза и двата гола за ловчанлии. Първото полувреме бе равностойно, но след почивката оранжевите имаха пълно превъзходство и изпуснаха още няколко положения.

”Доволен съм от победата, защото играхме без най-добрите ни футболисти”, коментира треньорът Петко Петков.

„Въпреки че сме шампиони, за нас всеки мач е важен. В дублиращата група се гонят и други цели”, допълни специалистът, който бе привлечен в Ловеч от школата на Левски.

Съставът на Литекс: Тодоров, Симеонов, Грозев, Руменов, Ванев, Стойков, Панов, Димитров, Генков, Георгиев, Ивайлов (Каишев, Смирнов, Стоянов, Христов).