Рилски спортист победи с 3:1 Черноморец Бс – Сф в мач от 25-я кръг на А футболна група.

В срещата на аутсайдерите в шампионата на България домакините от Самоков бяха на път да запишат загуба срещу сигурния изпадащ в Б група отбор на Ивайло Дражев.

В 9-та минута гостите поведоха в резултата с гол на Мустафов. При този резултат приключи и първото полувреме на срещата.

След почивката обаче Рилски спортист промени играта си, успя да отбележи 3 гола и да надиграе категорично своите противници.

С две попадения в 61-та и 67-та се разписа капитанът на Рилски спортист Д. Маринов. Първият гол реализира от пряк свободен удар, а след това се оказа най-съобразителен при корнер, когато с глава да направи резултата 2:1.

Последното попадение в срещата бе дело на резервата Аджов в 75-та минута, който в началото на втората част замени Фиделе.

Така след поражението отборът на Дражев си остава с отрицателен баланс от 2 точки и заема последното място в А група, докато Рилски спортист е 14-и с 24 точки, на 3 от 13-я Спартак Варна.