Локомотив София загуби с 0:1 от македонския Работнички Скопие в поредната си контрола в Белек.

Единственото попадение в срещата падна в 22-ата минута, когато Горанов сгреши и загуби топката пред наказателното поле на червено-черните, Андонов излезе сам срещу Пейков и с удар покрай вратаря прати топката в мрежата.

През първите 45 минути железничарите записаха най-слабото си полувреме по време на контролите в Турция и можеха да са доволни, че падат със само един гол разлика.

През втората част Локо София се представи по-добре, но играчите на Работнички накъсваха играта и бавеха времето, за да стигнат до победата.

Най-чистото положение за Локомотив в двубоя бе в 89-ата минута, когато Романов центрира право на главата на Идриси, който обаче стреля в ръцете на вратаря и пропусна да изравни.

СЪСТАВЪТ НА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ И РАЗВИТИЕ НА МАЧА МИНУТА ПО МИНУТА ТУК!