Новият старши треньор на Берое Едуард Ераносян стартира с разгромна загуба на неговия тим при дебюта си срещу Локомотив Пд.

В мач от 20-я кръг на „А” футболна група „железничари” разбиха като гост с 5:0 старозагорци.

С хеттрик се разписа Златински, който порази вратата на Ставрев в 44-та, 58-та и 88-та минута.

Резултатът откри за гостите Балдовалиев в 35-та минута, като в продължението на първото полувреме отбеляза и втория си гол за "железничари".

През цялата среща гостите от Пловдив диктуваха играта на терена, като имаха още няколко добри ситуации, при които можеха да направят разликата още по-голяма.

Вероятно срещата можеше да се развие малко по-благоприятно за Берое, ако в началото на мача Желев бе отбелязал едно от двете си чисти положения, но футболистът не успя да се разпише и така неговият тим не реализира дори почетно попадение във вратата на гостите.