Програма за първите 9 кръга в А група

Жребият за А група източник: Lap.bg, Илиан Телкеджиев

Жребият за А група източник: Lap.bg, Илиан Телкеджиев

Новият сезон в българската А група стартира на 18-и юли, когато ще се проведе първият кръг. Ето и програмата за пърите девет кръга на сезона, които ще оформят първата четвърт от първенството.

1 кръг 

ОФК Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)
Ботев (Пловдив) - Левски (София)
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград)

2 кръг 

Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)
Левски (София) - Литекс (Ловеч)
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
ОФК Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)

3 кръг 

Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)
Берое (Стара Загора) - ОФК Пирин (Благоевград)
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)

4 кръг 

Черно море (Варна) - Левски (София)
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
ОФК Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)

5 кръг

Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)
Литекс (Ловеч) - ОФК Пирин (Благоевград)
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)

6 кръг 

Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)
ОФК Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)

7 кръг 

Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)
Левски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)

8 кръг 

Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)
ОФК Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)
Славия 1913 (София) - Левски (София)
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)
Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч)

9 кръг

Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)
Левски (София) - Берое (Стара Загора)
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград)

профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 
А група

А група