В контролна среща предпоследният отбор в Източната Б група Волов победи с 3:2 Локомотив София в комплекса Албена. Мачът се игра на три полувремена по 30 минути.

Още в 10-та минута след добро центриране отдясно на Жечев топката попадна в непокрития Иво Кирчев, който между двама футболисти на Локомотив София стреля неспасяемо във вратата на Манолков.

В 27-та минута новото попълнение на Локомотив София Джаферович изравни резултата след удар с глава, като за попадението му асистира Кристиан Добрев.

В 70-та минута след центриране от корнер Тотев стреля с глава, след което топката попадна във Филипов, който също удар с глава прати топката под гредата за 2:1 за Волов.

Седемнайсет минути по-късно Стефанов от Волов шутира от 30 метра, топката излъга вратаря Галев и се оплете в мрежата за 3:1.

В последната минута от редовното време Иво Иванов от Локомотив бе съборен в наказателното поле на Волов и съдията Радан Мирянов даде дузпа за „столичните железничари”, която бе реализирана от Джилас.