Помощниците тренират Левски, шефовете ги няма
Помощниците тренират Левски, шефовете ги няма

Помощниците на Славиша Йоканович изведоха Левски на терена, както Гонг вече съобщи. Сърбинът няма да води заниманието на тима.

С тази задача бяха натоварени хората от неговия щаб – Мариан Христов, Елин Топузаков, Дражен Болич и Александър Янкович.

Отсъствието на Йока засилва нагласите, че той ще бъде сменен. На този етап причината да го няма изглежда уважителна. Специалистът си беше в Мадрид при своето семейство. Очаква се развръзката да бъде по-късно, когато се прибира босът на „сините“ Тодор Батков.

Интересно е, че на тренировката не присъстваха шефовете на отбора. За кратко на „Герена“ се появи Христо Йовов, но Иво Тонев и Наско Сираков ги няма, а се смята, че те са на далеч по-високо място в йерархията.