Черно море изпусна да победи Беласица при домакинството си от 13-я кръг на А група. Двата отбора завършиха 1:1, а гостите от Петрич играха цяло второ полувреме с човек по-малко.

Първите 45 минути бяха доста скучни и ще се запомнят единствено с директния червен картон на Личков в 36-та минута и с опасния удар на Добри Орловски в последните секунди на първата част.

В 49-та минута домакините поведоха, след като Манолов отклони топката с глава към резервата Стоянов, който от воле от границата на наказателното поле матира вратаря на гостите за 1:0.

Гостите стигнаха до изравнителното попадение в срещата в 72-та минута след центриране в наказателното поле на Черно море, след което Кики с глава засече топката в мрежата на домакините за 1:1.

След края на срещата феновете на домакините поискаха оставката на старши треньора Никола Спасов.