Черноморец Бс-Сф записа поредна загуба в родното футболно първенство. Този път отборът на Ивайло Дражев падна с 1:3 от Черно море във Варна.

Мачът от 21-ия кръг на А група започна с тотално превъзходство на домакините. Още в 12-та секунда на срещата Да Силва откри головата сметка за отбора на Ясен Петров. Нападателят вкара топката в мрежата на Белбер със силен шут от 20 метра.

В 16-та минута Моке насочи с глава топката към вратата на Черноморец, Белбер изби, но кълбото попадна в Жеков, който с гърди се опитва да я вкара, но вратарят я закова на гол линията. Само 9 минути след това отново Моке стреля с глава фронтално срещу вратата на Черноморец, стражът спаси отбора си, избивайки в корнер

В 30-та минута Моке покачи на 2:0, след като бе оставен сам на празна врата.

Втората част започна подобно на първата – в 47-та минута конгоанецът направи резултата класически. Тогава той бе изведен сам срещу вратата на гостите и не пропусна да се разпише. В ответната атака на тима на Ангел Ангелов Дянков остана непокрит и реализира почетното попадение за Черноморец Бс-Сф.

Тимът на Дражев заема последното 16-то място в класирането с -2 точки, а Чено море е на 6-то място с 31 точки.