Черноморец Бургас – София записа поредна загуба в А група. Отборът на Ивайло Дражев загуби с 1:2 от Беласица като домакин в Петрич в среща от 20-ия кръг на родното първенство.

Господинов вкара първото попадение за тима на Горан Шукрия в 30-та минута. Шест минути по-късно дойде първото сериозно положение за Черноморец пред вратата на Бахтарлиев. Димов стреля силно с глава, топката удари гредата.

В 65-та минута Бомбов изравни за символичните домакини, след като се разписа от дузпа. 10 по-късно Маркиньос върна преднината на Беласица, като превърна единайсетметров наказателен удар в гол.

Черноморец Бс-Сф: Белбер, Стоянов, Ненов (к), Мустафов, Георгиев (36. Коев, 65. Зарчов), Йончев, Христов (26. Бомбов), Димов, Петков, Манов, Долмов.

Беласица: Бахтарлиев, Орлов, Закири, Личков (46. Велинов), Д. Наков, Петров (78. Костадинов), Бл. Наков (к), Маркиньос, Жуниван, Динков (78. Кабранов), Господинов

Черноморец е на последното 16-о място в класирането с актив от -2 точки, а Беласица са на 11-о място с 22 точки.