На LAP.bg, Илиян Телкеджиев
На "Герена" се чудят дали да пазят състава за Лудогорец

Треньорският щаб на Левски може да си позволи да запази част от своите титуляри за предстоящото гостуване на Марек. „Сините“ излизат в Дупница в събота, а следващият мач е ключовият сблъсък с Лудогорец от турнира за Купата на България.

Не е изключено някои от най-важните футболисти на Стойчо Стоев да получат почивка, за да не стане беля преди мача с шампионите.

Двубоят между Марек и Левски от 27-я кръг на А група /Втора шестица/ е в събота, 25-и април от 17 часа и можете да го следите в Gong.bg, да го гледате в Gong Play и по Diema Sport, както и да го слушате по Дарик радио.

Теренът в Дупница не е добър, а домакините по принцип са сред най-коравите отбори в елита. Левски няма играчи, които да висят с картоните, но винаги съществува риск от директен
червен картон.

От друга страна мачът с Марек може да е добра възможност пред Стоев да види и част от своите резерви в игрова обстановка.