Отборът на Берое победи Локомотив София с категоричното 3:0 в първи мач от 11-ия кръг на "А" група, игран на стадиона в столичния квартал "Надежда".

Срещата започна отлично за гостите от Стара Загора, като още в 4-та минута Аласан Н'Диае отправи далечен изстрел и откри резултата, като вратарят на Локомотив Божидар Митрев се намеси неубедително.

"Зелените" удвоиха преднината си в 57-та минута, когато Крис Гади бе оставен непокрит в наказателното поле и с лекота преодоля Митрев.

15 минута преди края Гади оформи крайното 3:0 след асистенция на Елиаш, а малко след това Елиаш изпусна дузпа.

След тази победа Берое се изкачи до второ място в класирането с 21 точки, докато Локомотив остава на седма позиция със 17.