За втори път този сезон Левски отбеляза гол в мрежата на Пирин точно преди почивката на мача. Както беше на "Герена" преди почти два месеца, сега и в Благоевград "сините" се разписаха в продължението на първата част.

Сега точен беше Александър Драгомиров Александров, като централният защитник се разписа с глава. Той беше точен в четвъртата минута на продължението на редовното време.

Тогава Мигел Бедоя стреля от пряк свободен удар в очертанията на вратата, Красимир Костов плесна топката на 5-6 метра пред него и там защитникът с глава го разстреля за 1:0.

След този гол левскарите отидоха да поздравят треньора си Стойчо Стоев, за когото това е бенефис, а след това към тях полетяха бутилки от буйните македонски фенове. Те бяха облети с вода.

Недоволството на агитката на Пирин е, че имаше съмнения за симулация на Венци Христов при нарушението, от което впоследствие последва изстрелът на Бедоя и голът на Александров.