Марек победи Рилски спортист с 3:1 в третата си контрола тази зима, която се игра днес на стадион „Бончук”. Домакините откриха резултата още в 15-та минута чрез Иван Редовски, който стреля силно от около 20 метра и изненада вратаря на гостите Белов. В 21-та Редовски изведе отлично Ивайло Петев, който също с премерен шут препарира стража на гостите за 2:0. В 25-та Александров от Рилски Спортист намали на 2:1. В самия край на полувремето червен картон получи защитникът на домакините Станислав Бачев, който се сдърпа с главния рефер Георги Караколев, но треньорите на двата тима се бяха разбрали съставите да бъдат пълни, затова Бачев бе заменен и Марек продължи с 11 души. През второто полувреме, в 65-та минута  Димитър Георгиев – Шустера проби отдясно и подаде към Редовски, който оформи крайното 3:1. След срещата ръководството на Марек в лицето на клубния президент Йордан Андреев раздаде и заплатите за месец януари.