Третодивизионният Марек успя да победи Локомотив Сф с 2:1 в контрола, играна на стадион „Бончук“ в Дупница. В състава на железничарите бе изпробван ганайският централен защитник Джоузеф Апанинг, както и неколцина юноши. След заболяване се завърна Даниел Гаджев, а след контузии Павел Петков и Юли Петков. Същевременно на някои от титулярите в Локо Сф бе дадена почивка.

Двата отбора играха в следните състави:

МАРЕК: Белчев, Н. Велков, Вячки, Томов, Г. Николов, Генов, Б. Николов, Габаров, Джайеоба, Янчев, Андонов /Младенов, Генов, Ас. Николов, Йорданов, Фурнаджиев, Вл. Христов, Й. Петров, Наков, Кралев, Дж. Николов/

ЛОКО СФ: Галев, Минков, Гаров, Джоузеф Апанинг, Дюлгеров, Гаджев, П. Петков, Стоев, Борносузов, Павлов, Д. Илиев /Костадинов, Св. Петров, Крумов, Байкалски, Райков, Ал. Манолов, Ю. Петков/

Главен съдия на мача бе Йонко Гергов.

В 37-ата минута Иван Янчев откри резултата в полза на Марек. Само две минути по-късно Павел Петков изравни за Локо Сф, след като успя да прекара топката между краката на резервния вратар на Марек Младенов. През второто полувреме Марек успя да стигне до победата с 2:1 с гол на Йорданов в 88-ата минута.