Берое победи втородивизионния руски отбор Анжи с 3:0 в петата си контрола от лагера в Анталия. Данаил Митев откри резултата от дузпа в 24-а минута, а отново

той бе точен за 2:0 в началото на второто получреме. Крайният резултат оформи Желю Желев в 67-а минута.

Истински спектакъл на червените картони нсътвори главният съдия на мача, след като изгони петима футболисти на „заралии” и трима от руския тим. Все пак договорката между двамата треньори бе такава, че на мястото на всеки изгонен влизаше нов футболист.Лино Лопеш, Тодор Симов, Людмил Киров, Милчо Танев и Здравко Тодоров бяха изгонени от украинския съдия Андрей Шандор.

Утре "зелените" играят с Заря (Украйна) от 15:30 часа в последен мач от лагера на отбора в турския курорт Кунду край Анталия.