Лудогорец загуби с 0:1 от Университатя Клуж в контрола от подготовката на двата тима в Турция. Разградчани загубиха срещата пет минути преди последния съдийски сигнал, а попадението за румънците бе рядко красиво.

Ивайло Петев започна в състав Голубович, Шоко, Мантула, Гулдан, Витиня, Генчев, Касчелан, Гъргоров, Бакалов, Стоянов и Кишада.

Малко преди почивката в най-чистата ситуация и за двата тима Емил Гъргоров нацели страничния стълб и не успя да се възползва максимално добре от паса на Димо Бакалов.

И в двата отбора бяха предприети много смени след почивката, което разстрои и качеството на играта.

Единственото попадение в мача падна в 85-та минута, когато Никулеску засече от въздуха дълъг пас в наказателното и прехвърли излезлия неразчетено страж на Лудогорец.