Локомотив (Пловдив) победи Ашхабад (Туркменистан) с 2:1 в своята четвърта контрола на лагера си в Турция. "Черно-белите" започнаха по-активно и в 5-ата минута Аймен Суда, стреля, но вратарят на съперника хвана топката. Десет минути Бирсент Карагарен пропусна от удобна позиция.

Футболистите на Ашхабад поведоха в резултата в 29-ата минута след бърза атака. Две минути по-късно Димо Бакалов изведе на чиста позиция Бирсент Карагарен, който с удар отблизо изравни за 1:1.

През второто полувреме старши треньорът на Локомотив (Пд) смени целия отбор. В 72-ата минута Мартин Камбуров донесе победата за своя тим с 2:1 след майсторски удар в далечния ъгъл.

Състав на Локомотив (Пд): Каруби, Вълчев, Иефтовски, Марков, Амрауи, Карагарен, Жак Пехливанов, Велковски, Бакалов, Суда, Колев ( Кацарев, Крумов, Котев, Амароуи, Горанов, Умарбаев, Райнов, Райков, Марчев, Кики, Камбуров).