Локомотив (Пловдив) спечели с категоричното 5:0 играната днес контрола с аматьорския тим на Брестник. Още в началото на срещата реферът на двубоя отсъди дузпа за Локомотив, която обаче бе изпусната от Владислав Златинов. По-късно обаче нападателят се реабилитира с два гола във вратата на съперника.

През първото полувреме се разписаха още Вели и Димитър Илиев. За второто полувреме остана време за гол на Мартин Камбуров.

Старши треньорът на пловдивчани Ясен Петров изпробва дошлият на проби бесарабски българин Сергей Стойчев, който игра през втората  част.

Съставът на Локомотив: Колев, Самокишев, Бранеков, Сечков, Анев, Халими, Вели, Горанов, Илиев, Златковски, Златинов (Хейгън, Неделчев, Камбуров, Стойчев, Моралес, Йошев и Илиев)