Отборът на Локомотив Пловдив победи с минималното 1:0 Полония Варшава в първата си контрола в Анталия. Железничарите успяха да се наложат след гол на Моралес, въпреки че момчетата на Ясен Петров можеха да реализират поне още няколко от головите си положения.

Почти през целия мач Локомотив диктуваше играта на терена, като през голяма част от него поляците бяха натикани в собствената си половина.

Единственото попадение в срещата падна през първото полувреме. В 37-та минута след центриране от фаул и последвало меле, Даниел Моралес се оказа най-съобразителен в наказателното поле и мушна топката във вратата на съперника.

До края на първата част Явор Въндев имаше шанс да увеличи преднината на своя тим, но в крайна сметка резултатът остана непокътнат до последния съдийски сигнал.

Въпреки че Ясен Петров направи редица смени през второто полувреме, Локомотив Пд остана доминиращият тим на терена и заслужено стигна до крайния успех.