Локомотив София разгроми със 7:2 Пирин Гоце Делчев в контролна среща, играна на стадиона в село Мурсалево.

Железничарите дръпнаха с 3:0 с три бързи попадения за само шест минути в края на първата част. Точен на два пъти бе Цветан Генков - в 35-ата и 41-ата минути, а в 36-ата се разписа и Мартин Камбуров. Секунди преди почивката Марио Метушев от фаул намали за Пирин.

Преслав Йорданов заби две попадения за Локо София през втората част – в 47-ата и 68-ата минута, а Метушев вкара втория си гол за тима от Гоце Делчев в 55-ата.

Светослав Дяков покачи на 6:2 в 68-ата минута, а крайното 7:2 фиксира Даниел Митев четири минути преди последния съдийски сигнал.

Локомотив София бе ръководен от помощниците на Драгомир Окука, тъй като наставникът е в столицата, тъй като претърпя операция от херния. Второто полувреме на срещата пък бе наблюдавано на трибуните на стадиона в Мурсалево от целия отбор на Миньор Перник, начело с Антон Велков.