Отборът на Локомотив София направи грешна стъпка и изпусна победата срещу Видима Раковски. На стадиона в Севлиево двата тима поделиха точки при резултат 1:1. Точен за гостите бе Преслав Йорданов, докато за домакините се разписа Александър Бранеков.

Първото полувреме бе изцяло за футболистите на Диян Петков, които освен гола, пропуснаха още няколко добри положения. Още в 10-ата минута Марчо Дафчев имаше отлична възможност да открие резултата, но изстрелът му срещна гредата. Само две минути по-късно Преслав Йорданов също пропусна добра ситуация, стреляйки с глава, но в ръцете на вратаря Колев. При втората си възможност обаче нападателят на столичните железничари не сгреши. В 14-ата минута гостите получиха възможност да изпълнят фаул пред вратата на Видима, Дафчев центрира прецизно, а Йорданов безпроблемно с глава откри.

След попадението футболистите на Локомотив продължиха да владеят инициативата на терена и заслужено се оттеглиха на почивката с гол преднина.

През втората част обаче домакините от Видима значително увеличиха и логично стигнаха до попадение, което дойде в 62-ата минута. След изпълнение на корнер пред вратата на Локомотив, топката попадна в краката на Александър Бранеков, а бранителят на Видима не сгреши при изстрела – 1:1.

В оставащите минути до края футболистите на тима от Севлиево пропуснаха още два уникални шанса чрез Цветков и Владинов, но в крайна сметка резултатът се запази непроменен.

Локомотив София остава на 4-ото място във временното класиране с актив от 45 точки, Видима остава.