Локомотив София победи с 3:2 Локомотив Пловдив в контролен мач игран в Банско. Двата отбора си разделиха по едно полувреме. Столичните "железничари" играха по-добре през първото полувреме и стигнаха до три попадения.

Резултатът откри Дани Кики в 5-та минута, след като Бачков центрира в наказателното поле на столичани, а вратарят Тинков сбърка и за нападателя на „смърфовете” не остана нищо друго освен да прати топката в мрежата.

Малко по-късно контузия получи халфът на Локомотив (София) Христо Коилов, които бе принудително сменен от Иво Иванов.

В 18-та минута Орачев центрира от корнер и след груба грешка в пловдивската защита Саша Антунович изравни резултата.

В 33-та минута Дафчев от пряк свободен удар покачи резултата на 2:1 за „червено-черните”.

В даденото от съдията продължение на първите 45 минути Антунович отново се възползва от груба грешка в защитата на пловдивския отбор и направи преднината на столичани два гола.

В 82-та минута бе отменено попадение на Златинов, който бе в положение на засада. Само минута по-късно Златковски оформи крайния резултат в срещата.

За Локомотив (София), като титуляри започнаха: Тинков, Крумов, Савич, Марков, Добрев, Караджинов, Коилов, Дафчев, Атанасов, Орачев, Антунович. През второто полувреме се появиха Манолков, Златински, Балдовалиев, Христов, Димитров, Павлов, Иво Иванов и Рангелов.

За Локомотив (Пловдив), като титуляри стартираха: Иванов, Бачков, Милиев, Сечков, Самокишев, Горанов, Димитров, Даксон, Кики, Халими и Въндев, а през вторите 45 минути в игра влязоха: Георгиев, Златинов, Анев, Дишлиев, Златковски и Олегов.